
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Number of Circuits | |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 1.8 V |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Bits | |
| -3db Bandwidth | 300 MHz |
| Propagation Delay | |
| High Level Output Current | |
| Low Level Output Current | |
| Number of Inputs | |
| Number of Outputs | |
| On Resistance (RON) | 4.5 Ω |
| Logic Family | |
| Configuration | 2 x SPDT |
Stock: 1514
Distributors
pcbx
Unit Price$0.26602
Ext.Price$0.26602
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26602 | $0.26602 |
| 10 | $0.22992 | $2.29920 |
| 50 | $0.19872 | $9.93600 |
| 100 | $0.16386 | $16.38600 |
| 500 | $0.13512 | $67.56000 |
